solanka

Dla wielu osób po długim, męczącym dniu nie ma nic przyjemniejszego niż gorąca kąpiel. Pozwala ona się zregenerować oraz nabrać sił na kolejny dzień pełen wrażeń. Jeszcze lepiej jest wtedy, gdy kąpiel ta zostanie urozmaicona. Jak najlepiej to zrobić? Z pewnością jednym z najlepszych rozwiązań może okazać się sól uzdrowiskowa do kąpieli. Zawiera ona niezbędne mikroelementy oraz pierwiastki, które przyspieszą regenerację i sprawią, że ciało szybciej dojdzie do siebie po różnego rodzaju dolegliwościach.

Sól uzdrowiskowa Zabłocka — profesjonalne wsparcie w każdym domu

Zabłocka sól uzdrowiskowa do kąpieli to niezwykle popularne rozwiązanie, stosowane zwłaszcza w tężniach solankowych. Produktu tego można jednak użyć również w trakcie zwykłej kąpieli. Największą korzyścią takiego rozwiązania jest fakt, że użytkownik może stworzyć solankę o dowolnym stężeniu, w zależności od potrzeb. Wytwarzanie Zabłockiej soli uzdrowiskowej polega na naturalnym procesie warzenia Mgiełki, czyli naturalnej solanki leczniczej.

Co bardzo ważne, w swoim składzie zawiera ona wiele pierwiastków, takich jak jony bromu, jodu, magnezu, wapnia, boru, a także aż 50 innych pierwiastków. Produkt wystarczy rozpuścić w wodzie, a powstanie naturalna, jodowo-bromowa solanka, która idealnie odwzorowuje skład naturalnej wody morskiej. Taki roztwór, nasycony różnego rodzaju pierwiastkami, to doskonała pomoc dla zatok, gardła, a także dróg oddechowych. Sól uzdrowiskowa do kąpieli jest więc doskonałym wsparciem dla każdej osoby, która boryka się ze schorzeniami dróg oddechowych, a także alergików.

Zabłocka sól uzdrowiskowa do kąpieli

Istotą Zabłockiej soli uzdrowiskowej jest sam sposób jej produkcji. Powstaje ona w procesie panwiowego warzenia naturalnej solanki jodowo-bromowej. Sprawia to, że wszelkie składniki soli są idealnie rozpuszczone. Jednocześnie nie powstaje osad, który mógłby uszkodzić wannę, rury, czy pompy. Sama sól jest biała, natomiast po rozpuszczeniu w wodzie – bezbarwna. Dla lepszych efektów wizualnych może być ona barwiona, na zielono, niebiesko, czy żółto.

Kąpiele w roztworze solanki jodowo-bromowej to najlepsze wsparcie dla jonowej wymiany pomiędzy ciałem człowieka a roztworem. Dzięki nim organizm opuszczają liczne toksyny, jak na przykład mocznik, kwas mlekowy, kreatynina, czy aceton. W zamian za to wchłaniane są minerały z soli, które pobudzają pozytywne zmiany w organizmie. Dzięki takiemu zabiegowi można odciążyć pracę nerek, wątroby oraz innych organów wydalniczych.

Zabłocka sól uzdrowiskowa jodowo-bromowa do kąpieli — zalety

Kąpiele w soli jodowo-bromowej niosą ze sobą wymierne korzyści dla zdrowia. Wspomagają one leczenie dolegliwości reumatycznych, neurologicznych, dermatologicznych, czy dróg oddechowych. Odtruwają organizm i pomagają mu się zregenerować po intensywnym wysiłku, a także przyspieszają leczenie kontuzji. Jod, zawarty w soli, wspomaga procesy oddechowe zachodzące w komórkach i przyspiesza spalanie tłuszczu. Ponadto kąpiel łagodzi napięcia nerwowe, nerwice oraz stres.

Sól uzdrowiskowa do kąpieli — dlaczego warto?

Zabłocka sól uzdrowiskowa cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród klientów, szczególnie ze względu na swoje liczne właściwości. Jej najwyższą jakość potwierdzają zwłaszcza liczne opinie. Użytkownicy zwracają uwagę na naturalny skład, korzystne właściwości prozdrowotne oraz łatwe stosowanie. Niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena sprawia z kolei, że po produkt ten sięgają nawet najbardziej niezdecydowani klienci.

Parametry techniczne:

Producent: Zabłocka

Waga produktu: 1,2 kg

Kolor produktu: bezbarwny lub barwiony

Produkt polski

Produkt hipoalergiczny, testowany dermatologicznie