https://www.high-endrolex.com/49https://www.high-endrolex.com/49https://www.high-endrolex.com/49 WYJĄTKOWA STYLIZACJA KARNAWAŁOWA Z LAKIERAMI HYBRYDOWYMI OD COSMETICS ZONE - Portal Słoneczna kolastyna https://www.high-endrolex.com/49

W czasie karnawału każda kobieta marzy o tym, żeby lśnić. Pomogą w tym nie tylko odpowiednio dobrane ubrania i biżuteria, ale również unikalne lakiery hybrydowe Cosmetics Zone z linii Glitter Collection!

Obecnie lakiery do paznokci z brokatem są niezwykle modne, przez co manicure z brokatowymi akcentami chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Największą popularnością cieszą się lakiery holograficzne, które tworzą na paznokciach subtelny wzór tęczy. Często jednak do osiągnięcia takiego efektu konieczne jest użycie specjalnych pyłków hybrydowych, co dla początkujących może być niewygodne i kłopotliwe, zwłaszcza jeśli nie posiadają oni niezbędnych narzędzi.

Dzięki lakierom hybrydowym z linii Glitter Collection brokatowy manicure można uzyskać w wyjątkowo prosty i szybki sposób. Wystarczy nałożyć je tak jak tradycyjny lakier, utwardzić pod lampą i gotowe! Aplikacja kosmetyku jest naprawdę prosta i przyjemna, a jednocześnie zapewnia trwałość nawet do 3 tygodni. Jeśli manicure szybko nam się znudzi, możemy również bez problemu go usunąć przy użyciu folii do zdejmowania lakierów hybrydowych, specjalnych klipsów lub frezarki, która w przeciwieństwie do acetonu, nie niszczy płytki paznokcia. Dzięki temu lakiery hybrydowe Cosmetics Zone są idealne dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych fanek hybryd. W linii Glitter Collection znajdą one co najmniej 12 unikalnych lakierów, które zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy.

Oprócz lakierów holograficznych, bardzo modne są również odcienie czerwieni i fioletu. Stąd też każda karnawałowa stylizacja powinna być przygotowana w oparciu o te kolory, które podkreślą zadbane paznokcie. Manicure na ten czas ma przede wszystkim rzucać się w oczy i stanowić prawdziwą ozdobę naszych dłoni. Aby dodatkowo podkreślić piękno swoich paznokci, warto sięgnąć po cyrkonie, perły i inne ozdoby do paznokci – wbrew pozorom wcale nie są one drogie, a w oryginalny sposób podkreślą nasz zjawiskowy manicure. Pamiętajcie jednak o tym, żeby nie przesadzić! Połączenie brokatowych lakierów z dużą ilością rzucających się w oczy ozdób nie zawsze będzie wyglądać dobrze.

Dla fanek nieco bardziej subtelnych kolorów, świetnie sprawdzą się zaś lakiery metaliczne. Efekt jest delikatniejszy niż w przypadku lakierów brokatowych, wciąż jednak stanowi swojego rodzaju odskocznię od tradycyjnych lakierów, które nosimy na co dzień. W linii Glitter Collection znajdziecie zarówno subtelne, metaliczne lakiery, ale również takie, których zadaniem jest jak największe zwrócenie uwagi na nasze dłonie. Dzięki temu każda kobieta może znaleźć idealny kolor dla siebie, który pomoże jej w stworzeniu unikalnej, karnawałowej stylizacji w wyjątkowo prosty sposób.

Pamiętajmy o tym, aby nie bać się wyrazistych kolorów i odważnych wzorów; jeśli tylko zadbamy o umiar, będą one wyglądać świetnie na naszych paznokciach. W czasie karnawału niemalże grzechem jest noszenie nudnych, stonowanych kolorów lakieru – zamiast nich sięgnij po brokatowe lakiery hybrydowe z linii Glitter Collection!

https://www.high-endrolex.com/49
https://www.high-endrolex.com/49