catering

Rosnące ceny w restauracjach, a także nie mniejsze rachunki w sklepach spożywczych zmusiły wielu Polaków do szukania taniego cateringu dietetycznego. To idealne rozwiązanie dla osób zabieganych oraz tych, które chcą w szybki sposób zyskać nową sylwetkę.

Jak szukać taniego cateringu dietetycznego? Poznań

Podczas poszukiwań taniego cateringu dietetycznego warto sprawdzić wyszukiwarki diet pudełkowych, takie jak Diety.pl, które w szybki sposób pomogą porównać ceny poszczególnych firm. Niektóre propozycje zaczynają się już od około 35-40 zł za jeden dzień, co przy obecnych cenach żywności jest bardzo dobrym wynikiem. Szukaj cateringów w mniejszych miejscowościach, ponieważ takie firmy często dowożą posiłki również do dużych miast. Jeśli wybierzesz opcję bez weekendów, także uda Ci się zaoszczędzić na cateringu. Poluj na kody zniżkowe dla nowych klientów. Zamawianie cateringu z miesięcznym wyprzedzeniem także sprawi, że będzie tańszy. Szukaj wśród firm cateringowych takich, które posiadają zaplecze gastronomiczne i umożliwiają odbiór zamówienia we własnym zakresie. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na opłatach za dowóz pod wybrany adres. Firmy cateringowe wiedzą, że konkurencja jest ogromna, więc starają się jak najlepiej dostosować do oczekiwań klientów.

Dobrym rozwiązaniem jest mała firma zajmująca się dietami pudełkowymi, np. catering dietetyczny w Poznaniu. Tanio i wygodnie zamówisz posiłki na każdy dzień, a także masz możliwość wyboru ich kaloryczności. Oczywiście, im wyższa kaloryczność, tym droższy będzie catering.

Tani catering dietetyczny w Poznaniu opiera się przede wszystkim na produktach sezonowych, które są tańsze, ale również dostarczają największej ilości składników odżywczych. To idealna równowaga pomiędzy tanimi a zdrowymi posiłkami. Menu jest komponowane tak, by żadne danie nie powtarzało się więcej niż dwa razy w tygodniu. 

Czy catering dietetyczny jest tani?

Diety pudełkowe niegdyś kojarzyły się z bardzo luksusową zachcianką, jednak obecnie są popularne i lubiane nie tylko przez osoby pracujące w dużych biurowcach. Okazuje się również, że catering dietetyczny może być bardzo tani. Zakładając, że przeciętne danie w restauracji kosztuje od 25 do 40 zł, na diecie pudełkowej oszczędzisz dziennie nawet 30 zł, ponieważ w cenie 40 zł otrzymasz aż pięć pełnowartościowych posiłków.

Gotowanie w domu z kolei zajmuje dużo czasu i nigdy nie ma pewności, czy część żywności po prostu się nie zmarnuje. Do kosztów wykonania posiłku dochodzi jeszcze prąd, gaz, woda oraz cenny czas. Przeliczając wszystkie koszty jednego dnia odżywiania się w domu, catering dietetyczny jest tylko niewiele droższy od domowych dań. A wybierając dietę pudełkową, zyskujesz pewność, że posiłki są świeże, zdrowe oraz urozmaicone. Z firmami cateringowymi często współpracują dietetycy, którzy układają plany posiłków dla diabetyków, osób chorujących na celiakię, wegetarian i wegan. Dzięki temu dania są zrównoważone pod względem kalorycznym i jednocześnie odpowiednie dla każdej osoby, która chce jeść zdrowe oraz pełnowartościowe posiłki.