zabawki

Święta to magiczny czas, oczekiwany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. W przypadku tej drugiej grupy oczywiście największe oczekiwania dotyczą prezentów na gwiazdkę. Dzieci już kilka tygodni wcześniej zastanawiają się jaki prezent otrzymają i z utęsknieniem oczekują upragnionej chwili rozpakowywania prezentów. Dorośli natomiast zastanawiają się, co sprawi dziecku największą przyjemność.

Jaki prezent pod choinkę dla dziecka?

Najmłodsza grupa wiekowa wręcz zakochana w bohaterach z ulubionych bajek, codziennie śledzi ich losy przed ekranami. Producenci zabawek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych, tworzą niezwykle barwne i realistyczne zabawki inspirowane najbardziej popularnymi bajkami. Jedną z nich jest bajka Strażak Sam, opowiadająca o przygodach dzielnego strażaka Sama oraz jego przyjaciół w mieście Pontypandy. Nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki marzą o posiadaniu własnej przytulanki w postaci głównego bohatera Sama lub jego przyjaciół Elvisa, Penny, Trevora, Elle, jak również innej ulubionej postaci.

Zabawki Strażak Sam

Jednym z ulubionych rodzajów zabawek dla najmłodszych są figurki. Male kopie wiernie odzwierciedlające postaci z serii Strażak Sam, sprawią małemu fanowi niezwykłą radość. Figurki z postaciami to doskonały sposób nie tylko na zabawę, ale również na rozwój wyobraźni, pobudzenie kreatywności i wspólne spędzanie czasu z rodzicami lub rówieśnikami. Producenci, pamiętając o potrzebach najmłodszych, oferują miłe w dotyku, delikatne przytulanki i maskotki z serii Strażak Sam. Tego typu zabawki to często najlepsi przyjaciele maluchów, które cieszą się z bliskości ulubionego bohatera. Wirtualna postać z bajki jest w zasięgu ręki, można ją dotknąć i przytulić. Zadając sobie pytanie, jaki prezent wybrać na święta dla dziecka nieco starszego, zwróć uwagę na puzzle i gry edukacyjne. Dla fanów bajki Strażak Sam, producenci przygotowali szeroki wybór puzzli z wizerunkami bohaterów. Kalendarze adwentowe z ulubionymi postaciami to również niezwykle miły i przede wszystkim słodki prezent dla malucha. Dzieciom lubiącym oglądać przygody strażaka Sama możesz sprezentować niezwykle efektowny wóz strażacki lub inny pojazd inspirowany bajką.

Prezent na święta dla dziecka

Wybierając prezent dla dziecka, pamiętaj, aby był on bardzo dobrze przemyślany. Istotne jest, aby spełniał oczekiwania dziecka i był spełnieniem jego małych marzeń. Bajki, które dzieci oglądają to niezawodna podpowiedź, gdyż najmłodsi często identyfikują się z bohaterami. Podczas zabaw tworzą scenariusze zaczerpnięte z bajki lub się nimi inspirują.

Jaki prezent wybrać dla dziewczynki?

Dla dziewczynek standardowe lalki w nowoczesnych odsłonach to zdecydowanie spełnienie ich marzeń. Ubranka oraz akcesoria dla ulubionej bohaterki są niezawodnym pomysłem na najlepszy prezent. Dziewczynki lubiące prace artystyczne, z pewnością ucieszą się z kolorowanki, bloków rysunkowych i akcesoriów malarskich sygnowanych postaciami z ulubionej bajki. Uroczym prezentem dla małej dziewczynki są ubrania, torebki lub buty z ulubionymi motywami, lub postaciami z bajek.


Jaki prezent wybrać dla chłopca?

Wybór zabawek dla chłopców jest równie duży, jak dla dziewczynek. W zależności od wieku dziecka i jego upodobań producenci oferują szereg ubrań, zabawek i akcesoriów. Dla najmłodszych dzieci zdecydowanie autka, figurki, przytulanki to niezawodne pomysły na prezent świąteczny. Mali chłopcy uwielbiają kolejki, tory, zjeżdżalnie, które mając dodatkową grafikę z ulubionych bajek, sprawią dziecku nieprzeciętną radość. Dla nieco starszych chłopców wymarzonym prezentem mogą być klocki, pojazdy lub bajki z kolorowymi obrazkami przyciągającymi uwagę dziecka. Wybierając prezent dla dziecka, kieruj się jego zainteresowaniami i upodobaniami. Rozmawiając ze starszy,, poznasz jego marzenia i łatwiej będziesz mógł sprawić mu prawdziwą przyjemność. W przypadku dzieci młodszych inspiracją do zakupu wymarzonego prezentu będą bajki. Bohater przeniesiony z ekranu do własnego łóżeczka czy pokoiku to szczyt marzeń maluszka, którego wirtualny przyjaciel może mu towarzyszyć w każdej chwili.